Diploma zwemmen 2 en 3 maart 2019

HOERA GEFELICITEERD!!
 
Op zaterdag 2 en zondag 3 maart is er diplomazwemmen geweest in Zwembad De Zeehoek. De kinderen hebben hard geoefend in de lessen en konden nu aan alle toeschouwers laten zien wat ze geleerd hebben. Glunderende gezichten en trotse ouders!
Hieronder volgen de namen van alle geslaagden.
 
CERTIFICAAT OP WEG NAAR A-DIPLOMA: Thom de Koning
 
DIPLOMA A:
Saar Ooijevaar, Puck Kok, Willem Bal, Levi Bakker, Micha Barg, Pien Appelman, Sien van der Neut, Pleuni Vlaar, Mette Schoutsen, Koen van Velzen, Daisy Marie Ruiter, Ilwaad Ismail, Lotte Doef, Cas Berkhout, Siem Jong, Emmelie Roelofsen, Jinte Devi Jonker, Rick Bakker, Nick Middelburg, Ryan Minnes, Rosan Oosten, Lieke Terissa Baas, Negisti Tesfay, Morrison Tjalling Kenter, Femque Meijer, Dani van der Laan, Noa Jannic Jauad Handem, Douwe Bakker, Borys Lygo, Danielle Beemsterboer, Livia Karel, Ferenc Roet, Paulien de Boer, Tishainy Leliendal, Noud Bakker, Mila Blekkink, Bastiaan van de Wetering, Babet van de Wetering, Christiaan Joshua Verschuren, Fé Wildöer, Otto van Eig, Lana Kops, Keano Meijerink, Kenji Meijerink, Aïsha Zeilemaker, Rianne de Waal, Feline van der Stal, Lola Quax, Isa Quax
 
DIPLOMA B:
David Roozendaal, Sherilyn – Cely de Jager, Elaine Sinnige, Maud Luik, Mathijs Swets, Tess Kooter, Meze Kaarsemaker, Zoë Steltenpool, Tim van den Berg, Hannah van der Peet, Bram Hoekstra, Jay Huisman, Michelle Uszynska, Hailey Groot, Fienne Martha Maria Bakker, Marit Grooteman, Samuel Zwagerman, Hugo Den Hertog, Stijn Commandeur, Sanne Blokker, Linde Ree, Cailey Worp, Elin Vreeken, Cay Lenn Pham, Lieke Weel, Isabella Bravik, Tessa Brandsen, Cas van Dam, Giullian Rosso Kappe, Cailyn Kaagman, Luna Westenberg Gunther, Alysha Bakker, Junior Dantuma, Wouter de Wit, Bas Kok, Mateusz Kuligowski, Britt Anne Bouhuis, Jorgen Koeman, Teun Botman, Gijs Snoek, Mariam Dawood, Thijs Zwagerman, Liv Wenners, Tygo Mul, Sanne Snip, Subhan Omarkhel, Sultan Omarkhel, Eline Claes
 
DIPLOMA C:
Huub Abbekerk, Tygo Roeper, Maru Cornelissen, Alexander Schouten, Kate Smit, Samuel Zwagerman, Amilyo Jarouj, Arkadiusz Wrobel, Yara Idema, Rieve Bouhuis, Femke Tames, Danylo van der Heide, Vanessa Kuc, Daan van Diepen
 
DIPLOMA ZWEMVAARDIGHEID 1:
Laurie Schilder, Sari Schilder, Elin Wagemaker
 
DIPLOMA SNORKELEN 1:
Lieke Middelburg, Anna Weltevreden, Sanne Bruinen, Sven de Groot
 
DIPLOMA SNORKELEN 3:
Nathaly Sekula
 
DIPLOMA SURVIVAL 2:
Kay Doef, Myrthe Martha Maria Bakker, Silke Benthe Maria Beerepoot

Delen: